İstanbul Web Tasarım | SEO ®
SEO

İstanbul Web Tasarım

İstanbul web tasarım olarak, Tasarımı SEO ile birleştirdik.

Web Tasarım

Eğer İstanbul’da Web Tasarım ve SEO alanında bir çalışma yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. 2010 yılından beri Web tasarım ve SEO alanında hizmet verip, Siz değerli müşterilerimizi her seferinde zirveye taşımaya devam ediyoruz. Bizi diğer Web Tasarım firmalarından ayıran, kurduğumuz sitelere SEO uygulayarak sürekli takip etmemiz, sürekli güncellenen arama motorlarına göre düzenleme yapmamızdır. Bu sayede gözünüz arkada kalmayacak ve işinize daha çok odaklanacaksınız.

İstanbul SEO ve Web Tasarım

Web tasarım sitesi yaparken güçlü WordPress alt yapısını kullanarak, çalışmış olduğunuz sektöre göre, hızlı ve arama motorlarına uygun siteler tasarlıyoruz. Site içi ve site dışı SEO ayarlarını yapılandırarak, belirleyeceğiniz anahtar kelimelerinizde rakip ve backlink analizi yaparak zirveyi hedefleyen güncel ve güçlü kurumsal siteler oluşturuyoruz.  Yazımda belirtmiş olduğum SEO Teknikleri ni tamamen sitenize uyguluyor ve WordPress site hızlandırma uygulayarak şimşek hızında açılan sayfalar tasarlıyoruz.

Web Tasarım Aşamalarını sırasıyla izah etmek gerekirse;

Domain Seçimi

Alan adı olarak bilinen domain seçimi yapılırken jenerik olmasına, akılda kalıcı ve kısa olmasına dikkat etmekteyiz.

Domain Seçimi

Anahtar kelime içeren domainler her zaman Web site sahiplerini bir adım öne götürürken, anahtar kelime ile tam eşleşen alan adları olumsuz etki yaratmaktadır. Alan adı seçimi yapılırken 23 kelimeyi geçen domainler uzun sayılıp akılda kalıcılık oranı düşük olduğu için tercih edilmemektedir. Bir diğer önemli hususta com, net, org, com.tr gibi uzantılar arasından en doğru olanı tercih etmek olacaktır. com uzantılı domainler indexlenme açısından diğer uzantılara göre bir adım öndedir. Eğer Türkçe karakterlerin kullanılabileceği com.tr uzantılı domain kullanılmak istenirse hosting firmasına marka tescil belgesi sunmak zorunludur.

Hosting Seçimi

Web sitemizin dosyalarının uzakta bulunan bir bilgisayarda barındırılmasına hosting denir.

Hosting Seçimi

İnternette hızın büyük ölçüde önem kazandığı son günlerde en hızlı ve işlevsel hosting tercihi yapmak zorunludur. Bunun için yılların vermiş olduğu deneyimlerle en doğru hosting tercihini yaparak, oluşturulacak olan site için stabilte sağlamak şarttır. Hosting seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken bir diğer hususta aylık trafik miktarının sınırsız olması ve yeteri kadar disk alanı mevcut olmalıdır. Genellikle web sitesi yaptığım müşterilerime kullanmış olduğum hosting firması Verdiyendir.

SSL Seçimi

Sunucu ile istemci arasındaki veri akışını şifreleme yarayan SSL (Secure Sockets Layer) Arama motorlarının önem verdiği bir güvenlik sertifikasıdır.  SSL Sertifikası firmaları; RapidSSL, Comodo, GeoTrust, Symantec, Thawte…

SSL Seçimi

Yapılacak Web siteye göre SSL sertifika seçimi yapılmalıdır.

Özel İp Adresi

Paylaşımlı hostinglerde bulunan sitelerin İp adresi aynıdır.

Sitenize Ait Özel İP Adresi Satın Alın

Aynı İp’de bulunan siteler, diğer sitelerin başına gelen hatalardan etkilenebilir. SSL serfikasını tam manasıyla kullanabilmek için, güvenlik için projeye göre özel ip adresi alınmalıdır. Kurumsal olmayan firmalar için özel ip adresine gerek yoktur.

Tema Seçimi

Web tasarım işlemi yaparken tema seçimi en önemli safhadır.

Tema Seçimi

Müşterinin sektörü dikkate alınmalıdır. Hızlı ve stabil çalışan, kodlaması düzgün olan temalar seçilmelidir. Güçlü ve işlevsel olarak kurumsal firmalarda Newspaper, Jannah, Sahifa, Colormag, Hestia, Sdney gibi sektöre göre bir çok tema seçilir. Seçilen tema da gerekli eklentiler kurulmalı, güvenlik önlemeleri alınmalı ve stabilitesi kontrol edilmelidir.

İçerik

Bu kısım firmanın tanıtımının yapıldığı ve hizmetlerinin anlatıldığı yazı kısmıdır.

Bu yazıları biz SEO ya uygun olarak yazıyoruz. Çok teknik ve bilgi gereken içeriklerde yardımınıza başvuruyoruz. Eğer hizmet bölgeleriniz genişse içerikleri ayrı ayrı müşteri çekebilecek potansiyelde tek tek yazıyoruz. Yazdığımız makaleler SEO uyumlu makalelerdir.

SEO

Arama motoru optimizasyonu olarak kısaca adlandıran SEO, siteyi arama motorlarına uygun olarak ayarlamak manasına gelir.

Sultanbeyli SEO

Halk dilinde teknikten uzaklaşarak açıklamak gerekirse vinç işi yapan bir kişinin örneğin sultanbeyli kiralık vinç yazdığında ilk sırada, yada sayfaya çıkması olarak tanımlayabiliriz. Yaptığımız web sitelerini SEO uygun olarak tasarlıyoruz. Site içi ve site dışı optimizasyon hizmetlerini sağlayarak teslim ediyoruz.

Harita Kurulumu

Oluşturduğumuz sitelere Google İşletme hesabından harita oluşturup, müşterilerinizin Sizi daha kolay bulabilmesini sağlıyoruz.

Sultanbeyli site Harita Kurulumu

Bölgesel olarak yapılan aramalarda oluşturulan işletme haritaları rakiplerinizin karşısında Sizi bir adım daha öne çıkaracaktır.

Teslim Süresi

Almış olduğumuz Web Tasarım ve SEO hizmetini en geç 10 gün içerisinde bitirip, Siz değerli müşterilerimize hizmete açılmış bir şekilde teslim ediyoruz. Teslimat sonrası belli bazı haftalarda tasarlamış olduğumuz sitelere girerek arama motoru optimizasyonunun önemli güncellemelerine karşı, sitenizi güncelliyoruz.

Teslim Süresi

Ayrıca haftada bir kurmuş olduğumuz sitelere girerek eklenti veya tama güncellemesi varsa sistemi güncelliyoruz. Böylece sürekli hızlı kullanabileceğiniz Web siteniz performansını kaybetmeyecek bir şekilde sürekli olarak aktif kalır.

Teslimat Sonrası Destek

Kurmuş olduğumuz siteleri aktif hale getirdiğimizde düzenleme yapmak istediğiniz sayfaları ve içerikleri daha sonradan abartılı olmayacak bir şekilde düzenleyebiliriz.

Teslimat Sonrası Destek

Kurulan sisteme içerik üretmek, tasarımcıların görevi değil, site sahiplerinin işidir. İçerik girme hususunda bizden yardım almanızda bir beis yoktur. Elimizden gelen tüm destek siz değerli müşterilerimize sunulur.

İstanbul Web Tasarım Firmaları

İstanbul Web tasarım firmaları arasında seçebileceğiniz en doğru tercih wpsefi.com ailesidir. Sizin ile çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Web Tasarım Yapmadığımız Sektörler

Ahlaka ve Adaba uygun olmayan siteler, sohbet chat siteleri, karşı cins arkadaş arama siteleri, Devlet aleyhinde bölücülük yapan örgütlerin siteleri, gençlerin akıllarını bulundurmaya çalışan ateizm, deizim ve misyonerlik siteleri için sakın aramayın, yapımını dahi teklif etmeyiniz…

İletişim

İsim: Onur YILMAZER

Telefon: 0551 245 40 82

Mail: yilmazer_onur@hotmail.com

Adres: Mecidiye mah. Adana cad. Pak sok no 11/1 Sultanbeyli/İstanbul

[Toplam:3    Ortalama:5/5]

İlgili Makaleler

14 Yorum

 1. Güzel web tasarım yapıyor. Ayrıca istediğimiz kelimede çalışma yaparak ilk sıralarda çıkaran, her aradığımda yardımcı olan, sorduğum sorulara sıkılmadan cevap veren Yılmazer Medyaya teşekkür ederim. Eğer Web Tasarım ve SEO alanında çalışma yapacak birini arıyorsanız gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

 2. Kitap Basım Fiyatları, Kitap Dostu, Kitap Yayın gibi 10’a yakın site kurdurduk. Onur Kardeşime tasarım yaptırmamızın amacı Web Tasarımı SEO ile birleştirerek bize erken bir şekilde müşteri kazandırması oldu. Eğer Web tasarım yaptıracaksanız bu Kardeşimle çalışabilirsiniz.

  Pişman olacağınızı zannetmiyorum. Hayırlı günler

  1. İyi dilekleriniz için Sağ olun Tolga Bey.

   Her türlü soru ve sıkıntılarınız için çekinmeden arayabilirsiniz.

   Yılmazer Medya (Sultanbeyli Web Tasarım ve SEO Hizmetleri)

 3. Çakabey denizcilik olarak yaptgınız site ve seo çalismasindan memnun kaldık. Hep birlikte bir çok projeye inza atmak ümidiyle.

 4. Kartal, Tuzla, Sultanbeyli, Beykoz ve bir çok ilçede kiralık vinç kelimesinde beni birincisi sıraya taşıyan yılmazer medyaya teşekkür ederim. SEO husunda işinizi tesadüfe bırakmamak için onur kardeşimle çalışabilirsiniz. Ayrıca kiralık vantuz kelimesindede ilk sıradayım.

 5. Abime kişisel sitemi yaptırdım ve çok memnunum. Merzifon basketbol eğitmeni olarak arama yapıldığında ben çıkıyorum. Ankaradan bile arayıp bulan var. Tasarım seo yaptırabilirsiniz ben gayet memnunum.

 6. peyzaj sitemizi kurdu ilgili ve bilgili bir arkadaş. söz verdiği tarihte bitirdi, içeriklerimizi güzel bir şekilde yazdı. 20 gün oldu ve telefonlarımız çalmaya başladı. kendisine çok teşekkür ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı